KONTAKTUPPGIFTER

Kontor och butiker

Koskelontie 22,
02920 Esbo Näytä kartalla

+358 20 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 19.30

Suutarilantie 61,
00750 Helsingfors Näytä kartalla

+358 20 7032 555

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Orikedonkatu 16,
20380 Åbo Näytä kartalla

+358 20 7032 554

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Kalliokummuntie 2,
37570 LEMPÄÄLÄ Näytä kartalla

+358 20 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 16.30 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Hiitintie 8,
33400 Tammerfors Näytä kartalla

+358 20 7032 552

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Terminaalitie 9,
90400 Uleåberg Näytä kartalla

+35820 7032 550

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Vasarakatu 23B,
40320 JYVÄSKYLÄ Näytä kartalla

+358 20 7032 553

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Sök vår LVI säljare närä dig

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kvimäki
distriktschef
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Raine Turunen
kundchef
020 1550 267
raine.turunen@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
distriktschef
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Niklas Welin
kundchef
020 7032 559
niklas.welin@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
distriktschef
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
distriktschef
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Timo Laukkanen
distriktschef
020 1555 258
timo.laukkanen@lvi-wabek.fi

Niklas Welin
kundchef
020 7032 559
niklas.welin@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Hannu Kotkaslahti
distriktschef
020 1555 164
hannu.kotkaslahti@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Lämna dina kontaktuppgifter eller ge kommentarer!

Eller finns det nånting som du vill veta om vår produkter eller tjänster? Skicka in din fråga så våra kompetenta säljare hjälper dig!

Eller kontakta oss direkt

Kimmo Pelkonen

verkställande direktör
+358 20 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Timo Sarlin

COO
+358 44 9066 897
timo.sarlin@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki

distriktschef
+358 20 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Timo Laukkanen

distriktschef
+358 20 1555 258
timo.laukkanen@lvi-wabek.fi

Marko Pajari

distriktschef
+358 20 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Hannu Kotkaslahti

distriktschef
+358 20 1555 164
hannu.kotkaslahti@lvi-wabek.fi

Antti Högqvist

inköpare
+358 20 1555 253
antti.hogqvist@lvi-wabek.fi

Hanna Pelkonen

inköpare
+358 20 1555 167
hanna.pelkonen@lvi-wabek.fi

Mari-Jaana Pelkonen

utvecklingschef
+358 40 7722 803
mari-jaana.pelkonen@lvi-wabek.fi

Tuomo Allinen

logistikchef
+358 44 7748 581
tuomo.allinen@lvi-wabek.fi

Juha Kukko

chef för informationshantering
+358 40 7517 514
juha.kukko@lvi-wabek.fi

Juho Jurvelin

produktutvecklingschef
+358 20 1550 268
juho.jurvelin@lvi-wabek.fi

Anne Poskela

marknadsföring och kommunikation
+358 45 7884 2776
anne.poskela@lvi-wabek.fi

Ekonomi

+358 44 7628 888

finance@lvi-wabek.fi