YHTEYSTIEDOT

Henkilökunta, toimipisteet ja noutomyymälät (katso alla)

Yleissähköposti: myynti@lvi-wabek.fi

Koskelontie 22,
02920 ESPOO Näytä kartalla

+358 20 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 19.30

Suutarilantie 61,
00750 Helsinki Näytä kartalla

+358 20 7032 555

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Orikedonkatu 16,
20380 TURKU Näytä kartalla

+358 20 7032 554

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Hiitintie 8,
33400 TAMPERE Näytä kartalla

+35820 7032 552

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Terminaalitie 9,
90400 OULU Näytä kartalla

+35820 7032 550

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Kalliokummuntie 2,
37570 LEMPÄÄLÄ Näytä kartalla

+358 20 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 16.30 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Vasarakatu 23B,
40320 JYVÄSKYLÄ Näytä kartalla

+358 20 7032 553

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Suutarilantie 61,
00750 Helsinki Näytä kartalla

+358 400 969 604

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 8.00 - 16.00

Etsi sinua palveleva vastuumyyjäsi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Juha Mäki
myyntiedustaja
020 1550 262
juha.maki@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Timo Ahven
asiakaspäällikkö
020 1550 263
timo.ahven@lvi-wabek.fi

Sampo Hänninen
LVI-myyjä
020 1550 264
sampo.hanninen@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Juha Mäki
myyntiedustaja
020 1550 262
juha.maki@lvi-wabek.fi

Jarkko Vuori
asiakaspalvelupäällikkö
020 1555 259
jarkko.vuori@lvi-wabek.fi

Elias Välimäki
palvelumyyjä
020 1555 163
elias.valimaki@lvi-wabek.fi

Sami Koskelainen
palvelumyyjä
020 1555 162
sami.koskelainen@lvi-wabek.fi

Ari Kaasalainen
palvelumyyjä
020 1555 255
ari.kaasalainen@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Juha Mäki
myyntiedustaja
020 1550 262
juha.maki@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö/distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö/distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Juha-Pekka Laitinen
myyntiedustaja
020 1555 258
juha-pekka.laitinen@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Niklas Welin
asiakaspäällikkö
020 7032 559
niklas.welin@lvi-wabek.fi

Ari Oikarinen
asiakaspäällikkö
020 1555 169
ari.oikarinen@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä, Suutarila
020 1550 265
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Juuso Moilanen
palvelumyyjä, Suutarila
020 1555 252
juuso.moilanen@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi.fi

Hannu Kotkaslahti
aluepäällikkö
020 1555 164
hannu.kotkaslahti@lvi-wabek.fi

Matias Lahdenperä
palvelumyyjä
020 1555 168
matias.lahdenpera@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Niklas Welin
asiakaspäällikkö
020 7032 559
niklas.welin@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi.fi

Niklas Welin
asiakaspäällikkö
020 7032 559
niklas.welin@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi.fi

Jätä yhteydenottopyyntö tai anna palautetta!

Jos jokin tuotteistamme, palveluistamme tai mistä vain toimintaamme liittyvästä seikasta jäi askarruttamaan tai alkoi kiinnostamaan lisää, jätä oheisella lomakkeella yhteydenottopyyntö. Kun kerrot, mitä asiasi koskee, sinulle vastaa siitä parhaiten tietävä henkilö.

Myös palautteesi on enemmän kuin tervetullutta. Kuuntelemme mielellämme ja tarkoin korvin asiakkaidemme – myös tulevien sellaisten – ja alan toimijoiden tarpeita ja toiveita. Ja etsimme niihin uusia, luovia ja kekseliäitä ratkaisuja. Joten laitapa viestiä tulemaan, kiitos!

Kimmo Pelkonen

toimitusjohtaja, CEO
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Timo Sarlin

myyntijohtaja, COO
044 9066 897
timo.sarlin@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki

aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Marko Pajari

aluepäällikkö
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Hannu Kotkaslahti

aluepäällikkö
020 1555 164
hannu.kotkaslahti@lvi-wabek.fi

Antti Högqvist

ostaja
020 1555 253
antti.hogqvist@lvi-wabek.fi

Hanna Pelkonen

ostaja
020 1555 167
hanna.pelkonen@lvi-wabek.fi

Mari-Jaana Pelkonen

kehityspäällikkö
040 7722 803
mari-jaana.pelkonen@lvi-wabek.fi

Juha Kukko

tietohallintopäällikkö
040 7517 514
juha.kukko@lvi-wabek.fi

Juho Jurvelin

tuotekehityspäällikkö
020 1550 268
juho.jurvelin@lvi-wabek.fi

Tuomo Allinen

logistiikkapäällikkö
044 7748 581
tuomo.allinen@lvi-wabek.fi

Anne Poskela

viestintä- ja markkinointipäällikkö
045 7884 2776
anne.poskela@lvi-wabek.fi

Talousosasto