YHTEYSTIEDOT

Henkilökunta, toimipisteet ja noutomyymälät (katso alla)

Yleissähköposti: myynti@lvi-wabek.fi

Koskelontie 22,
02920 ESPOO Näytä kartalla

+358 20 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 19.30

Suutarilantie 61, 00740 Helsinki Näytä kartalla

+358 20 1550 265

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Orikedonkatu 16,
20380 TURKU Näytä kartalla

+358 20 1555 164

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Elotie 2,
33470 YLÖJÄRVI Näytä kartalla

+35820 1555 163

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Terminaalitie 9,
90400 OULU Näytä kartalla

+35820 1550 260

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Kalliokummuntie 2,
37570 LEMPÄÄLÄ Näytä kartalla

+358 20 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 16.30 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Hämeentie 157, 00560 HELSINKI Näytä kartalla

+358 400 969 604

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 8.00 - 16.00

Etsi sinua palveleva vastuumyyjäsi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Juha Mäki
myyntiedustaja
020 1550 262
juha.maki@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Juha Mäki
myyntiedustaja
020 1550 262
juha.maki@lvi-wabek.fi

Jarkko Vuori
asiakaspalvelupäällikkö
020 1555 259
jarkko.vuori@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Juha Mäki
myyntiedustaja
020 1550 262
juha.maki@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö/distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö/distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-Lahti
asiakaspäällikkö
020 1555 168
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Juha-Pekka Laitinen
myyntiedustaja
020 1555 258
juha-pekka.laitinen@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä, Suutarila
020 1550 265
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Juuso Moilanen
palvelumyyjä, Suutarila
020 1555 252
juuso.moilanen@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi.fi

Hannu Kotkaslahti
aluepäällikkö
020 1555 164
hannu.kotkaslahti@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-Lahti
asiakaspäällikkö
020 1555 168
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä/innesäljare
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö/distriktschef
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Linus Blomqvist
palvelumyyjä
020 1555 251
linus.blomqvist@lvi-wabek.fi.fi

Jätä yhteydenotto pyyntö tai anna palautetta!

Jos jokin tuotteistamme, palveluistamme tai mistä vain toimintaamme liittyvästä seikasta jäi askarruttamaan tai alkoi kiinnostaa lisää, jätä oheisella lomakkeella yhteydenottopyyntö. Kun kerrot, mitä asiasi koskee, sinulle vastaa siitä parhaiten tietävä henkilö.

Myös palautteesi on enemmän kuin tervetullutta. Kuuntelemme mielellämme ja tarkoin korvin asiakkaidemme – myös tulevien sellaisten – ja alan toimijoiden tarpeita ja toiveita. Ja etsimme niihin uusia, luovia ja kekseliäitä ratkaisuja. Joten laitapa viestiä tulemaan, kiitos!

Kimmo Pelkonen

toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Timo Sarlin

COO
044 9066 897
timo.sarlin@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani

aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki

aluepäällikkö
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Marko Pajari

aluepäällikkö
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Hannu Kotkaslahti

aluepäällikkö
020 1555 164
hannu.kotkaslahti@lvi-wabek.fi

Antti Högqvist

ostaja
020 1555 253
antti.hogqvist@lvi-wabek.fi

Hanna Pelkonen

ostaja
020 1555 167
hanna.pelkonen@lvi-wabek.fi

Mari-Jaana Pelkonen

kehityspäällikkö
040 7722 803
mari-jaana.pelkonen@lvi-wabek.fi

Petri Holappa

ICT-päällikkö
044 7476 370
petri.holappa@lvi-wabek.fi

Marko Sepponen

IT-projektipäällikkö
044 744 2669
marko.sepponen@lvi-wabek.fi

Tuomo Allinen

logistiikkapäällikkö
044 7748 581
tuomo.allinen@lvi-wabek.fi

Talousosasto