KONTAKTUPPGIFTER

Kontor och butiker

Koskelontie 22,
02920 Esbo Näytä kartalla

+358 20 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 19.30

Liukumäentie 2,
00640 Helsingfors Näytä kartalla

+358 20 1555 252

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Orikedonkatu 16,
20380 Åbo Näytä kartalla

+358 20 1555 164

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Ruokosmetsänkatu 13,
37570 LEMPÄÄLÄ Näytä kartalla

+358 20 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 16.30

Elotie 2,
33470 YLÖJÄRVI Näytä kartalla

+35820 1555 163

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Terminaalitie 9,
90400 OULU Näytä kartalla

Terminaalitie 9, 90400 OULU

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Sök vår LVI säljare närä dig

Mentor Osmani
area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
säljare
020 1555 161
arbor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
tjänsteförsäljaren
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
tjänsteförsäljaren
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Juha Kvimäki
area sales manager
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Onni Mustapuro
LVI säljare
020 1555 163
onni.mustapuro@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lviwabek.fi

Arbnor Ibisi
säljare
020 1555 161
arbor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
tjänsteförsäljaren
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
tjänsteförsäljaren
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
area sale manager
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
tjänsteförsäljaren
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
key account manager
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lviwabek.fi

Tomi Koskimaa
tjänsteförsäljaren
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
tjänsteförsäljaren
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
area sales manager
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
tjänsteförsäljaren
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
key account manager
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
area sales manager
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Onni Mustapuro
LVI säljaren
020 1555 163
onni.mustapuro@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-lLahti
account manager
044 7772 509
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lviwabek.fi

Arbnor Ibisi
säljare
020 1555 161
arbor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
tjänsteförsäljaren
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
tjänsteförsäljaren
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
area sales manager
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
tjänsteförsäljaren
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
key account manager
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
tjänsteförsäljaren
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
tjänsteförsäljaren
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
area sales manager
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Jarkko Vuori
customer service manager
020 1555 259
jarkko.vuori@lvi-wabek.fi

Onni Mustapuro
LVI säljare
020 1555 163
onni.mustapuro@lvi-wabek.fi

Juha Mäki
säljare
020 1550 262
juha.maki@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
area sales manager
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
tjänsteförsäljaren
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
säljare
020 1555 161
arbor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
tjänsteförsäljaren
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
tjänsteförsäljaren
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
area ales manager
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
tjänsteförsäljaren
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
säljare
020 1555 161
arbor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
tjänsteförsäljaren
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
tjänsteförsäljaren
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Hannu Kivilahti
enhetschef
020 1555 164
Hanna.kivilahti@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-Lahti
account manager
044 7772 509
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
key account manager
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Arbor Ibisi
säljare
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Sakari Kinnunen
säljare
020 1555 160
safari.kinnunen@lvi-wabek.fi

Santeri Pohjola
säljare
020 1555 165
santeria.pohjola@lvi-wabek.fi

Juha-Pekka Laitinen
säljare
020 1555 258
juha-pekka.laitinen@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
tjänsteförsäljaren
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
tjänsteförsäljaren
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
area sales manager
020 1550 261
juha.kivilahti@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-Lahti
account manager
044 7772 509
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Hannu Kivilahti
enhetschef
020 1555 164
hanna.kivilahti@lvi-wabek.fi

Lämna dina kontaktuppgifter eller ge kommentarer!

Eller finns det nånting som du vill veta om vår produkter eller tjänster? Skicka in din fråga så våra kompetenta säljare hjälper dig!

Eller kontakta oss direkt

Kimmo Pelkonen

verkställande direktör
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani

area sales manager
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Mikko Roininen

inköpschef
044 7544 540
mikko.roininen@lvi-wabek.fi

Timo Sarlin

sales director
044 9066 897
timo.sarlin@lvi-wabek.fi

Marko Pajari

area sales manager
020 1550 260
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki

area sales manager
020 1550 261
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Jussi Toivanen

logistik
044 7494 869
jussi.toivanen@lvi-wabek.fi

Ekonomi