Helsinki 020 1555 252
Turku 020 1555 164
Espoo 020 1555 250
Lempäälä 020 1555 257
Myynti ja asiakaspalvelu

Toimipisteet ja noutomyymälät

Espoon toimipiste ja noutomyymälä
Koskelontie 22
02920 ESPOO

Puh 020 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30-19.30
 

Avaa kartta

Lempäälän toimipiste ja noutomyymälä
Ruokosmetsänkatu 13
37570 LEMPÄÄLÄ

Puh 020 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30-16.30
 

Avaa kartta

Helsingin 24/7 noutomyymälä
Liukumäentie 2
00640 HELSINKI

Puh 020 1555 252

LVI-noutomyyntipäivystys
Ma-Pe klo 7.00-16.00

24/7-asiakkaille avoinna 24/7

Avaa kartta

Turku 24/7 noutomyymälä
Orikedonkatu 16
20380 TURKU

Puh 020 1555 164

LVI-noutomyyntipäivystys
Ma-Pe klo 7.00-16.00

24/7-asiakkaille avoinna 24/7

Avaa kartta

Valitse maakunta:

Myyntiedustajasi alueella Etelä-Karjala on:

Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Etelä-Pohjanmaa on:

Salmi Jukka
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Etelä-Savo on:

Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Kainuu on:

Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Kanta-Häme on:

Kasper Mika
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Keski-Pohjanmaa on:

Salmi Jukka
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Keski-Suomi on:

Kasper Mika
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Kymenlaakso on:

Koponen Raimo
myyntiedustaja
020 1555 166
raimo.koponen@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Lappi on:

Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Päijät-Häme on:

Kasper Mika
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pirkanmaa on:

Vuori Jarkko
asiakaspalvelupäällikkö
020 1555 259
jarkko.vuori@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pohjanmaa on:

Salmi Jukka
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pohjois-Karjala on:

Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pohjois-Pohjanmaa on:

Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pohjois-Savo on:

Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Satakunta on:

Pelkonen Kimmo
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi
Salmi Jukka
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Uusimaa on:

Haikonen Juhani
myyntiedustaja
020 1555 160
juhani.haikonen@lvi-wabek.fi
Högqvist Antti
noutomyynti Espoo
020 1555 253
antti.hogqvist@lvi-wabek.fi
Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi
Kasper Mika
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi
Koponen Raimo
myyntiedustaja
020 1555 166
raimo.koponen@lvi-wabek.fi
Osmani Mentor
myyntipäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Varsinais-Suomi on:

Aleksi Partanen
myyntipäällikkö
044 7772 509
aleksi.partanen@lvi-wabek.fi
Kivilahti Hannu
yksikönpäällikkö
020 1555 164
hannu.kivilahti@lvi-wabek.fi
Pelkonen Kimmo
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Hallinto

Kannisto Nina
markkinointipäällikkö
044 7129 292
nina.kannisto@lvi-wabek.fi
Kukkola Marko
ostojohtaja
020 1555 255
marko.kukkola@lvi-wabek.fi
Osmani Mentor
myyntipäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi
Pelkonen Hanna
osto
020 1555 167
hanna.pelkonen@lvi-wabek.fi
Pelkonen Kimmo
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi
Pelkonen Mari-Jaana
ICT-päällikkö
040 7722 803
mari-jaana.pelkonen@lvi-wabek.fi
Pelkonen Vaula
taloussihteeri
045 6787 127
vaula.pelkonen@lvi-wabek.fi
Sauramäki Riikka
talouspäällikkö
040 5285 178
riikka.sauramaki@lvi-wabek.fi


Sähköpostiosoitteet muotoa:
etunimi.sukunimi(at)lvi-wabek.fi

Y-tunnus: 1109678-1