Suomeksi
Espoo 020 1555 250
Lempäälä 020 1555 257
Helsinki 020 1555 252
Myynti ja asiakaspalvelu

Toimipisteet ja noutomyymälät

Espoon toimipiste ja noutomyymälä
Koskelontie 22
02920 ESPOO

Puh 020 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30-19.30
 

Avaa kartta

Lempäälän toimipiste ja noutomyymälä
Ruokosmetsänkatu 13
37570 LEMPÄÄLÄ

Puh 020 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30-16.30
 

Avaa kartta

Helsingin 24/7 noutomyymälä
Liukumäentie 2
00640 HELSINKI

Puh 020 1555 252

LVI-noutomyyntipäivystys
Ma-Pe klo 7.00-16.00

24/7-asiakkaille avoinna 24/7

Avaa kartta

Valitse maakunta:

Myyntiedustajasi alueella Etelä-Karjala on:

Venehsalo Jani
myyntipäällikkö
020 1555 165
jani.venehsalo@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Etelä-Pohjanmaa on:

Salmi Jukka
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Etelä-Savo on:

Venehsalo Jani
myyntipäällikkö
020 1555 165
jani.venehsalo@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Kainuu on:

Venehsalo Jani
myyntipäällikkö
020 1555 165
jani.venehsalo@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Kanta-Häme on:

Kasper Mika
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Keski-Pohjanmaa on:

Salmi Jukka
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Kymenlaakso on:

Järvimaa Kai
020 1555 168
kai.jarvimaa@lvi-wabek.fi
Koponen Raimo
myyntiedustaja
020 1555 166
raimo.koponen@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Päijät-Häme on:

Kasper Mika
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pirkanmaa on:

Vuori Jarkko
asiakaspalvelupäällikkö
020 1555 259
jarkko.vuori@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pohjanmaa on:

Salmi Jukka
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pohjois-Karjala on:

Venehsalo Jani
myyntipäällikkö
020 1555 165
jani.venehsalo@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Pohjois-Savo on:

Venehsalo Jani
myyntipäällikkö
020 1555 165
jani.venehsalo@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Satakunta on:

Pelkonen Kimmo
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi
Salmi Jukka
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Uusimaa on:

Aaltonen Tapio
palvelumyyntipäällikkö
020 1555 253
tapio.aaltonen@lvi-wabek.fi
Haikonen Juhani
myyntiedustaja
020 1555 160
juhani.haikonen@lvi-wabek.fi
Ibisi Arbnor
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi
Järvimaa Kai
020 1555 168
kai.jarvimaa@lvi-wabek.fi
Kasper Mika
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi
Koponen Raimo
myyntiedustaja
020 1555 166
raimo.koponen@lvi-wabek.fi
Osmani Mentor
myyntipäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Myyntiedustajasi alueella Varsinais-Suomi on:

Aleksi Partanen
aleksi.partanen@lvi-wabek.fi
Haikonen Juhani
myyntiedustaja
020 1555 160
juhani.haikonen@lvi-wabek.fi
Kivilahti Hannu
020 1555 164
Pelkonen Kimmo
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Hallinto

Kannisto Nina
markkinointipäällikkö
044 7129 292
nina.kannisto@lvi-wabek.fi
Kukkola Marko
ostojohtaja
020 1555 255
marko.kukkola@lvi-wabek.fi
Osmani Mentor
myyntipäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi
Pelkonen Kimmo
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi
Pelkonen Mari-Jaana
ICT-päällikkö
040 7722 803
mari-jaana.pelkonen@lvi-wabek.fi
Pelkonen Vaula
taloussihteeri
045 6787 127
vaula.pelkonen@lvi-wabek.fi
Sauramäki Riikka
talouspäällikkö
040 5285 178
riikka.sauramaki@lvi-wabek.fi
Valo Heli
ostoassistentti
020 1555 167
heli.valo@lvi-wabek.fi


Sähköpostiosoitteet muotoa:
etunimi.sukunimi(at)lvi-wabek.fi

Y-tunnus: 1109678-1