YHTEYSTIEDOT

Toimipisteet ja noutomyymälät

Koskelontie 22,
02920 ESPOO Näytä kartalla

+358 20 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 19.30

Liukumäentie 2,
00640 Helsinki Näytä kartalla

+358 20 1555 252

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Orikedonkatu 16,
20380 TURKU Näytä kartalla

+358 20 1555 164

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Ruokosmetsänkatu 13,
37570 LEMPÄÄLÄ Näytä kartalla

+358 20 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 16.30

Hämeentie 157, 00560 HELSINKI Näytä kartalla

+358 400 969 604

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 8.00 - 16.00

Etsi sinua palveleva vastuumyyjäsi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluemyyntipäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluemyyntipäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluemyyntipäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
Arbor.ibisi@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Jarkko Vuori
asiakaspalvelupäällikkö
020 1555 259
jarkko.vuori@lvi-wabek.fi

Onni Mustapuro
myyntiedustaja
020 1555 163
onni.mustapuro@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
Aluemyyntipäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Arbor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
Aluemyyntipäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Kimmo Pelkonen
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Sakari Kinnunen
myyntiedustaja
020 1555 160
sakari.kinnunen@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
myyntipäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Santeri Pohjola
myyntiedustaja
020 1555 165
santeri.pohjola@lvi-wabek.fi

Juha-Pekka Laitinen
myyntiedustaja
020 1555 258
juha-pekka.laitinen@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Hannu Kivilahti
yksikönpäällikkö
020 1555 164
hannu.kivilahti@lvi-wabek.fi

Kimmo Pelkonen
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Jätä yhteydenotto pyyntö tai anna palautetta!

Jos jokin tuotteistamme, palveluistamme tai mistä vain toimintaamme liittyvästä seikasta jäi askarruttamaan tai alkoi kiinnostaa lisää, jätä oheisella lomakkeella yhteydenottopyyntö. Kun kerrot, mitä asiasi koskee, sinulle vastaa siitä parhaiten tietävä henkilö.

Myös palautteesi on enemmän kuin tervetullutta. Kuuntelemme mielellämme ja tarkoin korvin asiakkaidemme – myös tulevien sellaisten – ja alan toimijoiden tarpeita ja toiveita. Ja etsimme niihin uusia, luovia ja kekseliäitä ratkaisuja. Joten laitapa viestiä tulemaan, kiitos!

Tai ota yhteyttä suoraan:

Kimmo Pelkonen

toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani

myyntipäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Mikko Roininen

osto- ja tuotepäällikkö
044 7544 540
mikko.roininen@lvi-wabek.fi

Timo Sarlin

myyntijohtaja
044 9066 897
timo.sarlin@lvi-wabek.fi

Marko Pajari

aluemyyntipäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Antti Högqvist

ostaja
040 1816 154
antti.hogqvist@lvi-wabek.fi

Petri Holappa

ICT-päällikkö
044 7476 370
petri.holappa@lvi-wabek.fi

Mari-Jaana Pelkonen

kehityspäällikkö
040 7722 803
mari-jaana.pelkonen@lvi-wabek.fi

Edgar Brause
Riikka Sauramäki

talouspäällikkö
040 5285 178
riikka.sauramaki@lvi-wabek.fi

Vaula Pelkonen

taloussihteeri
045 6787 127
vaula.pelkonen@lvi-wabek.fi

Petri Tuulensuu

logistiikkapäällikkö
044 7494 869
petri.tuulensuu@lvi-wabek.fi

Hanna Pelkonen

ostaja
044 7222 323
hanna.pelkonen@lvi-wabek.fi