YHTEYSTIEDOT

Toimipisteet ja noutomyymälät

Koskelontie 22,
02920 ESPOO Näytä kartalla

+358 20 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 19.30

Liukumäentie 2,
00640 Helsinki Näytä kartalla

+358 20 1555 252

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Orikedonkatu 16,
20380 TURKU Näytä kartalla

+358 20 1555 164

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Ruokosmetsänkatu 13,
37570 LEMPÄÄLÄ Näytä kartalla

+358 20 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 16.30

Hämeentie 157, 00560 HELSINKI Näytä kartalla

+358 400 969 604

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 8.00 - 16.00

Etsi sinua palveleva vastuumyyjäsi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Jukka Salmi
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Jukka Salmi
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Jarkko Vuori
asiakaspalvelupäällikkö
020 1555 259
jarkko.vuori@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Jukka Salmi
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Arbor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Kimmo Pelkonen
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Jukka Salmi
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Juhani Haikonen
myyntiedustaja
020 1555 160
juhani.haikonen@lvi-wabek.fi

Antti Högqvist
noutomyyjä
020 1555 253
antti.hogqvist@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
myyntipäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
myyntipäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Santeri Pohjola
myyntiedustaja
020 1555 165
santeri.pohjola@lvi-wabek.fi

Jukka Salmi
palvelumyyjä
020 1555 252
jukka.salmi@lvi-wabek.fi

Jarkko Uuttu
noutomyyjä
020 1555 252
jarkko.uuttu@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Juha-Pekka Laitinen
myyntiedustaja
020 1555 258
juha-pekka.laitinen@lvi-wabek.fi

Aleksi Partanen
myyntipäällikkö
044 7772 509
aleksi.partanen@lvi-wabek.fi

Hannu Kivilahti
yksikönpäällikkö
020 1555 164
hannu.kivilahti@lvi-wabek.fi

Kimmo Pelkonen
toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Jani Karvo
myyntipäällikkö infra
020 1555 163
jani.karvo@lvi-wabek.fi

Jätä yhteydenotto pyyntö tai anna palautetta!

Jos jokin tuotteistamme, palveluistamme tai mistä vain toimintaamme liittyvästä seikasta jäi askarruttamaan tai alkoi kiinnostaa lisää, jätä oheisella lomakkeella yhteydenottopyyntö. Kun kerrot, mitä asiasi koskee, sinulle vastaa siitä parhaiten tietävä henkilö.

Myös palautteesi on enemmän kuin tervetullutta. Kuuntelemme mielellämme ja tarkoin korvin asiakkaidemme – myös tulevien sellaisten – ja alan toimijoiden tarpeita ja toiveita. Ja etsimme niihin uusia, luovia ja kekseliäitä ratkaisuja. Joten laitapa viestiä tulemaan, kiitos!

Tai ota yhteyttä suoraan:

Kimmo Pelkonen

toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani

myyntipäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Mikko Roininen

osto- ja tuotepäällikkö
044 7544 540
mikko.roininen@lvi-wabek.fi

Hanna Pelkonen

ostaja
044 7222 323
hanna.pelkonen@lvi-wabek.fi

Petri Holappa

ICT-päällikkö
044 7476 370
petri.holappa@lvi-wabek.fi

Mari-Jaana Pelkonen

kehityspäällikkö
040 7722 803
mari-jaana.pelkonen@lvi-wabek.fi

Riikka Sauramäki

talouspäällikkö
040 5285 178
riikka.sauramaki@lvi-wabek.fi

Nina Kannisto

markkinointipäällikkö
044 7129 292
nina.kannisto@lvi-wabek.fi

Vaula Pelkonen

taloussihteeri
045 6787 127
vaula.pelkonen@lvi-wabek.fi