YHTEYSTIEDOT

Henkilökunta, toimipisteet ja noutomyymälät (katso alla)

Yleissähköposti: myynti@lvi-wabek.fi

Koskelontie 22,
02920 ESPOO Näytä kartalla

+358 20 1555 250

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 19.30

Liukumäentie 2,
00640 Helsinki Näytä kartalla

+358 20 1555 252

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Orikedonkatu 16,
20380 TURKU Näytä kartalla

+358 20 1555 164

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00 - 16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Elotie 2,
33470 YLÖJÄRVI Näytä kartalla

+35820 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Terminaalitie 9,
90400 OULU Näytä kartalla

+35820 1550 260

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 7.00-16.00 Tiliasiakkaille aina avoinna 24/7

Ruokosmetsänkatu 13,
37570 LEMPÄÄLÄ Näytä kartalla

+358 20 1555 257

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 6.30 - 16.30

Hämeentie 157, 00560 HELSINKI Näytä kartalla

+358 400 969 604

LVI-noutomyynti
Ma-Pe klo 8.00 - 16.00

Etsi sinua palveleva vastuumyyjäsi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
044 7110 545
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Onni Mustapuro
myyntiedustaja
020 1555 163
onni.mustapuro@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluemyyntipäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
044 7110 545
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Onni Mustapuro
myyntiedustaja
020 1555 163
onni.mustapuro@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-Lahti
asiakaspäällikkö
044 7772 509
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
044 7110 545
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Jarkko Vuori
asiakaspalvelupäällikkö
020 1555 259
jarkko.vuori@lvi-wabek.fi

Onni Mustapuro
myyntiedustaja
020 1555 163
onni.mustapuro@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-Lahti
asiakaspäällikkö
044 7772 509
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Marko Pajari
aluepäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Harri Keinänen
palvelumyyjä
044 777 3608
harri.keinanen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Hannu Kivilahti
yksiönpäällikkö
020 1555 164
hannu.kivilahti@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-Lahti
asiakaspäällikkö
044 7772 509
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Sakari Kinnunen
myyntiedustaja
020 1555 160
sakari.kinnunen@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Mika Kasper
avainasiakaspäällikkö
020 1555 256
mika.kasper@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Santeri Pohjola
myyntiedustaja
020 1555 165
santeri.pohjola@lvi-wabek.fi

Juha-Pekka Laitinen
myyntiedustaja
020 1555 258
juha-pekka.laitinen@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki
aluepäällikkö
044 7110 545
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Tommi Ala-Lahti
asiakaspäällikkö
044 7772 509
tommi.ala-lahti@lvi-wabek.fi

Hannu Kivilahti
yksikönpäällikkö
020 1555 164
hannu.kivilahti@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani
aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Arbnor Ibisi
myyntiedustaja
020 1555 161
arbnor.ibisi@lvi-wabek.fi

Tomi Koskimaa
palvelumyyjä
020 1555 160
tomi.koskimaa@lvi-wabek.fi

Ilpo Paasela
palvelumyyjä
020 1555 251
ilpo.paasela@lvi-wabek.fi

Jätä yhteydenotto pyyntö tai anna palautetta!

Jos jokin tuotteistamme, palveluistamme tai mistä vain toimintaamme liittyvästä seikasta jäi askarruttamaan tai alkoi kiinnostaa lisää, jätä oheisella lomakkeella yhteydenottopyyntö. Kun kerrot, mitä asiasi koskee, sinulle vastaa siitä parhaiten tietävä henkilö.

Myös palautteesi on enemmän kuin tervetullutta. Kuuntelemme mielellämme ja tarkoin korvin asiakkaidemme – myös tulevien sellaisten – ja alan toimijoiden tarpeita ja toiveita. Ja etsimme niihin uusia, luovia ja kekseliäitä ratkaisuja. Joten laitapa viestiä tulemaan, kiitos!

Kimmo Pelkonen

toimitusjohtaja
020 1555 254
kimmo.pelkonen@lvi-wabek.fi

Mentor Osmani

aluepäällikkö
020 1555 169
mentor.osmani@lvi-wabek.fi

Mikko Roininen

osto- ja tuotepäällikkö
044 7544 540
mikko.roininen@lvi-wabek.fi

Timo Sarlin

myyntijohtaja
044 9066 897
timo.sarlin@lvi-wabek.fi

Marko Pajari

aluepäällikkö
044 775 2447
marko.pajari@lvi-wabek.fi

Juha Kivimäki

aluepäällikkö
044 7110 545
juha.kivimaki@lvi-wabek.fi

Petri Holappa

ICT-päällikkö
044 7476 370
petri.holappa@lvi-wabek.fi

Mari-Jaana Pelkonen

kehityspäällikkö
040 7722 803
mari-jaana.pelkonen@lvi-wabek.fi

Antti Högqvist

ostaja
040 1816 154
antti.hogqvist@lvi-wabek.fi

Edgar Brause

ostaja
044 7133 367
edgar.brause@lvi-wabek.fi

Marko Sepponen

IT-projektipäällikkö
044 744 2669
marko.sepponen@lvi-wabek.fi

Riikka Sauramäki

talouspäällikkö
040 5285 178
riikka.sauramaki@lvi-wabek.fi

Vaula Pelkonen

taloussihteeri
045 6787 127
vaula.pelkonen@lvi-wabek.fi

Petri Tuulensuu

logistiikkapäällikkö
044 7494 869
petri.tuulensuu@lvi-wabek.fi